OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » reklamační řád

Reklamační řád

 1. Vznikne-li na zboží dodaném elektronickým obchodem důvod k reklamaci, může kupující uplatnit reklamaci e-mailem.

 2. Písemné oznámení o zjištěných závadách uplatňuje kupující na e-mailové adrese:

  Oznámení o závadách musí obsahovat:  jméno kupujícího, adresu, telefonní číslo, e-mail (je-li k dispozici), číslo objednávky, podrobný popis závady a návrh na řešení vzniklé situace. Ve všech případech je třeba předložit kopii faktury a doklad o zaplacení a dodání zboží, jehož vady jsou reklamovány.

 3. Kupující je povinen před potvrzením převzetí zboží od přepravce zkontrolovat, zda zásilka nenese známky poškození vzniklého při přepravě. Pokud je obal poškozen, pak je kupující povinen dále na místě zkontrolovat, zda nedošlo k poškození zboží v zásilce. O případném poškození zboží je kupující povinen neprodleně informovat jak přepravce, tak prodávajícího, nejpozději však do dvou pracovních dnů od převzetí zboží.

  Upozornění:V případě poškození obalu ihned s dopravcem sepište protokol o poškození zásilky. Usnadní to další vyřizování reklamace.

 4. Prodávající informuje kupujícího do tří pracovních dnů po obdržení oznámení o závadách o následném postupu řešení reklamace.

 5. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z nesprávného používání výrobku, které není v souladu s návodem k obsluze, a škod způsobených vnějšími vlivy. Na vady tohoto druhy se nevztahuje záruka.

 6. Lhůta 14 dnů na vrácení zboží bez udání důvodu zakoupených prostřednictvím e-shopu se vztahuje na veškerý sortiment kromě zboží dodávaného na míru.

 7. Prodávajécí nepřebírá odpovědnost za škody způsobené špatnou přepravou přepravcem. Pokud kupující zjistí viditelné nedostatky při přejímce, je oprávněný sepsat škodnou událost, se kterou se bude nadále pracovat, Bez této škodně události nelze uplatnit jakýkoliv nárok na výměnu či vrácení zboží.

      


TOP produkty

czech version english version


DOPRAVA ZDARMA

po celé ČR na vše
+ možnost doručení po celé EU

DORUČENÍ
skladové zboží 2 dny
 neskladové zboží 14 dní


SKLADEM
všechny základní rozměry futonů, shiatsu a tatami, postele a sofa z borovice
=
expedice ihned


SHOW-ROOM
nove misto, kde muzete vyzkouset vsechny typy futonu, tatami a BIB

Usti nad Orlici - nabytek SEFIR


Kontakt

Ing. Tomáš Matějka
Oulehla 526
67971 Lysice
00420 777 770 608

Oblíbené odkazy